AKTUALITY

K ročnímu výročí jsme si nadělili umění

Umění ve městě a krajině

Mystická příroda všude kolem, ticho a tma  tu na nás a naše hosty působí přímo terapeuticky. Od letošního léta tyto vjemy prohlubují umělecká díla v podobě soch a uměleckých laviček vytvořených Pasečné a okolí na míru

Na travnaté ploše hned vedla bistra drží v létě stráž socha Bizarního boha od sochaře Michala Trpáka. Přímo u cyklostezky vybízí návštěvníky k usednutí a rozjímání nad podstatou žití. K vidění a spočinutí je nově i 6 uměleckých instalací v podobě laviček jako výsledek sochařského sympozia. Sochaři a výtvarníci, kteří se nechali inspirovat okolní přírodou tu pod širým nebem vytvořili sochařská díla, jež posilují genius loci místa a jsou tu pro vaše potěšení.

20220703_194448
pasecna-bezky-3

Za sportem a dobrým jídlem po celý rok

Své stálé příznivce si našlo umění našich šikovných kuchařů i pohostinnost celého provozního týmu. Za sportem a na něco dobrého jsme v letošní zimě nalákali množství milovníků bílé stopy a vysloužili jsme si skvělá hodnocení. Máme radost, že se naše renovovaná restaurace a přilehlý salónek staly místy konání vašich oslav a setkání. A ještě větší radost máme z toho, že nový běžkařský areál a pravidelně upravované stopy u penzionu oslovily velké množství sportovců i novinářů.

Zvelebujeme, zútulňujeme, dovybavujeme

Průběžně pracujeme na interiérech a vybavení pokojů. Momentálně jsou všechny pokoje vybaveny špičkovými hotelovými matracemi a novými lůžkovinami, aby se vám u nás spalo jako v pohádce. Určitě oceníte nové ekologické šampony v koupelnách. Nově si na pokojích můžete připravit čaj či espresso a s našimi domácími sušenkami je vychutnávat třeba v létě na balkóně. Radikální proměnou prošly ve sklepě sauna a hrací zóna. Ať už budete chtít relaxovat anebo si zahrát pin-pong či biliár, budete se u nás cítit zase o něco lépe.

dsc02196